Otevíráme prodejny

Otevíráme prodejny

Po témeř dvou měsících karantény jsme se konečně dočkali tolik očekávaného znovuotevření našich prodejen. Dle vládního nařízení můžeme od pondělí 27. otevřít naše obchody za zpřísněných hygienických pravidel. 

Otevřeny jsou všechny naše pobočky v Ostravě, obchod v Karviné i Frýdku Místku. V Praze se znovuotevření dočká pouze obchod na Blanické (Francouzské) ulici, ten na Lužinách jsme museli z ekonomických důvodů uzavřít. 

Oblečení v prodejnách je možné nakupovat, i darovat, přitom platí následující hygienická opatření:

1. vstupujte do obchodu s rouškou nebo jinou ochranou úst,

2. dezinfikujte si před nákupem ruce nebo používejte ochranné rukavice/sáčky,

3. dodržujte bezpečnou vzdálenost 2 metry od ostatních zákazníků,

4. respektujte maximální dovolené počty zákazníků na prodejně, které jsou uvedeny na dveřích prodejny, 

5. upřednostňujte platbu kreditní kartou,

6. zakoupené oblečení doma vyperte

7.  není povoleno oblečení zkoušet na prodejně, proto jsme se rozhodli vám nabídnout možnost zakoupené oblečení vrátit do druhého dne od zakoupení a vyměnit jej za jiné, vrácení peněz nebude možné, ale věříme, že na prodejně najdete jiný kousek, který vám padne

Otevírací doba v prvním týdnu otevření je ve všech obchodech v Ostravě, Frýdku – Místku a Karviné 9:00-16:30. V Praze 11:00 až 18:00.
Otevírací doba se nicméně může měnit dle situace, proto prosím sledujte náš facebook a také stránku Kontakty, kde najdete aktuální otevírací dobu.

Dary je možné přinést opět na kteroukoliv naši prodejnu během otevírací doby. Prosíme, abyste nám nosili pouze věci, které jsou čisté a vyprané a které se hodí k dalšímu prodeji.

Těšíme se na vás.