NOVÁ PRODEJNA MOMENT V KARVINÉ

NOVÁ PRODEJNA MOMENT V KARVINÉ

Naše karvinská prodejna, která byla slavnostně otevřena v roce 2015, po čtyřech letech mění kabát. Přestěhovali jsme se do zbrusu nových prostorů Karviné 7 a těšíme se na vaši návštěvu.

V listopadu 2019 jsme změnili lokaci našeho prospěšného second handu  a v současnosti nás najdete na ulici Třída Těreškovové 28 v prostorech bývalé restaurace Srdíčko, nedaleko kina Centrum. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 8.30 do 17.30 a v sobotu od 9.00 do 12.00. 

Originální módní kousky za skvělé ceny

Na naši karvinské prodejně si vyberete z široké nabídky dámského, pánského i dětského oblečení, obuvi, kabelek, klobouků, bižuterie, módních doplňků, sportovních potřeb, hraček, keramiky  i domácího textilu. Neplácnete se přitom přes kapsu, stylové kousky si u nás pořídíte za základní cenu 45 Kč.
Novou kolekci zboží pro vás chystáme každých 14 dní a týdně pro vás máme nachystanou speciální akci na vybrané zboží.

Nákup oblečení zachraňuje slony

Karvinská prodejna je ambassadorem neziskové organizace Save Elephants založené dobroduhem a cestovatelem Artherem Sniegonem. Ve Střední Africe jsou kvůli svým klům ročně zabity tisíce slonů. Projekt Save Elephants bojuje různými způsoby proti pytláctví slonů a ilegálnímu obchodu se slonovinou. Ziskem z prodeje vámi darovaného oblečení podporujeme šest českých neziskových projektů, včetně Save Elephants. V roce 2019 jsme neziskovou organizaci Save Elephants podpořili finanční částkou 108 tisíc Kč, které putovaly přímo do Afriky na provoz projektu, na speciální výcvik hlídacích psů a také na projekt včelích ekologických bariér.

Na každé naší prodejně si oblečení můžete nejen koupit, ale také darovat. Protřiďte si skříň a darujte nám oblečení, které už nenosíte. Děkujeme, že nám darujete věci, které jsou nepoškozené a jsou vhodné k dalšímu prodeji.

Více o neziskové organizaci Save Elephants, jejich projektech najdete na webu www.save-elephants.org.

Informace o novém zboží, akcích. změnách otevírací doby a další novinky z Karvinské prodejny můžete sledovat na facebookové stránce Moment Karviná – Prospěšný second hand. Těšíme se na vás.